lumiscan

LumiSCAN jest analizą skóry trzeciej generacji, która wykorzystuje pomiar manualny, skan twarzy oraz komputerową analizę do uzyskania bardzo szczegółowych danych o skórze pacjenta.

Ta kompleksowa analiza, pozwala na precyzyjną ocenę stanu skóry. Skóra analizowana jest m.in. pod kątem wielkości przebarwień, plam posłonecznych i starczych, głębokości zmarszczek, wielkości i stanu porów, jak również obszarów zaczerwienionych (szczegółowa ocena naczyń krwionośnych).

Dzięki temu kosmetolog może zaplanować rzetelną procedurę zabiegową, mającą na celu poprawę wyglądu pacjenta, a także zalecić określone terapie profilaktyczne. Wnikliwa diagnoza umożliwia zaplanowanie lepszej terapii naprawczej, a co za tym idzie – uzyskanie lepszych efektów zabiegu.

LumiSCAN umożliwia również obrazowanie twarzy 3D, porównanie zdjęć przed i po zabiegach. Procedura analizy jest szybka i bezinwazyjna. Szczegółowa analiza obejmuje 8 problemów: Poziom zanieczyszczenia skóry, Cienie pod oczami oraz fototyp skóry, Szczegółowa analiza porów, Zmarszczki, Plamy pigmentacyjne i przebarwienia, Cera naczyniowa, Obecność porfiryn, Nadmiar poziomu sebum.

lumiscan

Dopiero tak przeprowadzona analiza wskazuje przyczynę problemu i podpowiada, w jaki sposób go rozwiązać. Z pewnością jest to dużo lepsze rozwiązanie niż subiektywna ocena kosmetologa, podczas której zwraca się uwagę tylko na mankamenty widoczne gołym okiem.

lumiscan