Nieinwazyjna metoda walki z cellulitem, wiotkością skóry oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

Urządzenie, którym dysponujemy to LipoRadioLogie® VINCI™ I. To połączenie  skutecznych metod zabiegów kosmetycznych mogących wpływać na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu raz regenerację włókien kolagenowych.

LipoRadioLogie® VINCI™ I posiada bardzo rozbudowany system pozwalający na jednoczesne działanie kilku technologii:

 • wprawianie w ruch wibrujący obszaru zabiegowego,
 • ekspozycja na światło zielone 525nm,
 • ekspozycja na światło żółte 590nm,
 • zassanie fałdu skórnego przez podciśnienie z użyciem olejku LipoRadioLogie® Oil,
 • przepuszczenie przez zassany fałd skórny impulsów fali radiowej,
 • mechaniczny masaż profilowanymi rolkami.

LipoRadioLogie® VINCI™ I posiada w swoim wyposażeniu aż 4 różne głowice zabiegowe dzięki czemu możemy idealnie opracować wszystkie partie ciała a także twarz, szyję i dekolt.

 • 2x głowice do twarzy, szyi, dekoltu oraz okolicy oczu przeznaczone do zabiegów liftingujących, zagęszczających tkankę łączną oraz poprawiających owal twarzy.
 •  2x głowice do ciała  przeznaczone do zabiegów liftingujących, zagęszczających tkankę łączną oraz poprawiających owal sylwetki.

Ten kosmetyczny zabieg pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek/tkanek.

Piękna sylwetka  jest marzeniem każdego z nas. Pamiętajmy jednak, że nic nie zastąpi zdrowego odżywiania oraz właściwego trybu życia – to powinien być podstawowy element naszej codzienności.

Zabieg  LipoRadioLogie® Vinci™ I polega na zassaniu fałdu skórnego, mechanicznym masażu profilowanymi rolkami, ekspozycji na światło zielone 525nm oraz żółte 590nm, falę radiową i wibrację w tym samym czasie. Zabieg jest bardzo przyjemny dla klienta, podczas którego może się odprężyć i zrelaksować.

Połączenie kilku technologii w głowicach powoduje lepsze dotlenienie, odżywienie oraz ukrwienie skóry. Pozytywny wpływ na skórę ma również dedykowany olejek – LipoRadioLogie® Oil. Olejek zawiera w swoim składzie między innymi olej z pestek brzoskwiń, olej 
z awokado, olejek pomarańczowy oraz witaminę E.

 • Światło zielone 525nm obecne w głowicach bierze udział w poprawie kolorytu skóry oraz redukcji plam barwnikowych.
 • Światło żółte 590nm swoim działaniem zmniejsza rozstępy, minimalizuje oznaki starzenia się skóry oraz redukuje zmiany naczyniowe.
 • Wibracja głowic oraz pozostałe technologie w nich zawarte przyspieszają oraz ułatwiają przenikanie składników aktywnych zawartych w dedykowanym olejku LipoRadioLogie® Oil do głębszych warstw skóry.

Dzięki zastosowaniu wibracji w głowicach, znacznie skraca się czas pojedynczego zabiegu. Czas zabiegu bez wibracji, dla uzyskania podobnego efektu w tym zakresie działania, jest wydłużony o około 25%. Głównymi efektami po zabiegowymi LipoRadioLogie® Vinci™ I obserwowanymi przez klientów są:

 • zwiększenie elastyczności, poprawę jakości oraz gęstości skóry, ujędrnienie, poprawę kolorytu skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • spłycenie zmarszczek.

Liporadiologia – wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Wskazania:
– Cellulit;
– Nadmiar tkanki tłuszczowej;
– Brak jędrności skóry, wiotkość skóry;
– Rozstępy;
– Zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe;
– Opadający owal twarzy;
– Wolna przemiana materii.

Przeciwwskazania:
– Ciąża i karmienie piersią;
– Choroby nowotworowe;
– Problemy z krzepliwością krwi, zakrzepica;
– Ostre zapalenie stawów i kości;
– Stwardnienie rozsiane;
– Jaskra;
– Urządzenie do neurostymulacji;
– Ropnie tkanek miękkich;
– Implanty metalowe w obszarze zabiegu.