Kroplówki witaminowe podawane we wlewach dożylnych dostarczają do organizmu witaminy i minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Jaka jest różnica między suplementacją witaminami w postaci tabletek czy produktów spożywczych, a dożylnymi wlewami?

Jeśli połykamy tabletkę bądź zjadamy wzbogacony w witaminy posiłek, ulega on trawieniu, wchłonięciu i dalszemu metabolizowaniu. W związku z czym nasz organizm nie wykorzysta 100% zaaplikowanej dawki. Większa część nie zostanie pobrana w przewodzie pokarmowym, a to co wchłoniemy będzie dodatkowo przerabiane w wątrobie.

 Inaczej jest w przypadku podania witamin w formie wlewu dożylnego. Omijamy wówczas wszystkie w/w trudności i dostarczamy witaminy bezpośrednio do układu krążenia.

Dlatego właśnie podanie witamin w postaci dożylnej zapewnia 100% wchłanialności! Podane witaminy natychmiast trafiają do naszego krwiobiegu!

Co za tym idzie zdecydowanie wyższe stężenie witamin we krwi zapewnia nieporównywalnie lepsze ich wykorzystanie przez nasz organizm. Żaden suplement diety w formie doustnej nie może się równać z efektem jaki dają dożylne wlewy witaminowe.

Kroplówki witaminowe, które do niedawna stosowane były tylko przez celebrytów, sportowców i polityków teraz są dostępne dla każdego. Coraz szybsze tempo życia, stres, zmęczenie – każdy z nas boryka się z tym. Wlewki dożylne to bomby witaminowe działające odmładzająco i regenerująco na nasz organizm. W naszym gabinecie każdy może doświadczyć spektakularnych efektów ich działania.

Jak przebiega zabieg podania kroplówki witaminowej?

Podanie kroplówki witaminowej poprzedza konsultacja z lekarzem w celu dobrania najlepszego składu do potrzeb danej osoby. Sam zabieg wkłucia i usunięcia wenflonu wykonuje pielęgniarka, która jest obecna przez cały czas wlewu.