AFTER PARTY
Kroplówka stworzona do regeneracji po intensywnie spędzonej nocy. Idealna do zlikwidowania efektu „dnia po”. W krótkim czasie podaż minerałów i duża dawka witaminy C błyskawicznie postawi Cię na nogi!
Czas wlewu: do 1,5 h
Cena: 200 zł

AFTERPARTY ENERGY
Kroplówka AFTER PARTY wzbogacona o dodatkowy zastrzyk energii, który pozwoli Ci wrócić do idealnej formy.
Czas wlewu: do 2 h
Cena: 250 zł

WORKOUT
Produkt przeznaczony dla osób intensywnie uprawiających sport o zwiększonym zapotrzebowaniu na elektrolity i witaminy. Przyspiesza regenerację, nawadnia oraz niweluje efekty przetrenowania. Stosowana systematycznie pomoże Ci poprawić Twoje osiągi w sporcie.
Czas wlewu: do 1,5 h
Cena: 300 zł

WORKOUT C PLUS
Kroplówka WORKOUT z dodatkową dawką witaminy C dla najbardziej wymagających atletów.
Czas wlewu: do 2 h
Cena: 350 zł

STRESS KILLER
Dla osób żyjących na maksymalnych obrotach. Zawiera zwiększoną dawkę elektrolitów niezbędnych do funkcjonowania układu nerwowego. Odpręża, zmniejsza napięcie oraz poprawia koncentrację. Doskonała kroplówka dla osób niewyobrażających sobie funkcjonowania bez kawy.
Czas wlewu: do 1,5 h
Cena: 200 zł

IMMUNO BOOST
Kompozycja wzmacniająca odporność organizmu, zapobiegająca infekcjom oraz wspomagająca powrót do pełni sił po chorobie. Regularne podawana poprawia naturalne mechanizmy obrony organizmu, nie tylko w okresie jesieni i zimy.
Czas wlewu: do 2 h
Cena: 350 zł

VILIFE
Unikalna i wyspecjalizowana forma najważniejszych witamin potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Witaminy A,D,E,C, kompleks witamin z grupy B, kwas foliowy, w 100% przyswajalnym wlewie dożylnym, stanowi najbardziej kompleksowy produkt w naszej ofercie.
Czas wlewu: do 2 h
Cena: 500 zł